Image

Flex tokeny

 Tokeny pro čerpání vybraných služeb Autodesku.


VYZKOUŠEJTE FUSION

Flex tokeny pro Fusion 360:


Co to jsou Flex tokeny?

Autodesk Flex Token je flexibilní forma kreditů pro licence a cloudové služby Autodesku. Vedle klasického předplatného (subscription) pro pevné časové období a pro konkrétní produkt lze přístup ke komerčním licencím zajistit i formou "Flex Tokenů" - předplacených kreditů účtovaných jen za skutečné denní využití produktů (tedy tzv. model „pay-per-use“, PPU). Cena licence hrazené pomocí Flex Tokenů je sice o něco vyšší než u Subscription, ale nabízí časovou flexibilitu a především produktovou flexibilitu – lze využívat jakýkoliv z produktů Autodesku podporovaný tímto typem licencování, což je většina produktů, s výjimkou rodiny LT a cloudových BIM služeb.


Použití tokenů

Flex licencování je výhodné pro příležitostné uživatele nebo příležitostné využití některého speciálního produktu. Nemusíte tak utrácet za předplatné pro uživatele, kteří potřebují nějakou aplikaci jen na 1 nebo 2 dny v týdnu. Máte také snadný a okamžitý přístup ke specializovaným nástrojům pro konkrétní fázi procesu návrhu.

Pomocí Tokenů můžete hradit i samostatně účtované cloudové služby jako např. simulace ve Fusion 360, cloud rendering nebo převody mračen bodů na 3D mesh sítě. Nahrazují původní cloudové kredity (cloud credit).

Pozor, zpracování objednávek Flex tokenů probíhá odlišně než u standardních licencí Autodesku – Tokeny neobdržíte ihned, automatickým online procesem, nýbrž ručním zpracováním. Součástí nákupu tokenů je i licence vámi zvolené bonus aplikace Arkance Systems a samozřejmě naše lokální podpora v češtině a slovenštině. Platnost tokenu je 1 rok.


Image

CAD/CAM/CAE systém nové generace ideální pro každou dílnu.

Zdarma nebo za cenu na CAD eShopu

Předplatné pro Fusion 360 je na 1 rok nebo na 3 roky.

Zajímají vás podmínky pro používání omezeného Fusion 360 zdarma?

Nejnovější videa pro Fusion 360:

6 měsíců ago3

Autodesk Fusion 360 (AI prezentace)

Autodesk Fusion 360 je populární CAD/CAM aplikace. Snadno se můžete přesvědčit, jak jednoduše se ovládá a jak může rychle pomoci zefektivnit konstruování moderních výrobků. Kromě navrhování ...